Belek

Last minute zájezdy do Turecka

Belek je skutečný ráj, který se rozprostírá mezi Antalyí a Alanyí u Středozemního moře. Oáza luxusu láká na pohádkovou dovolenou. Belek je smetánkou Turecka nabízející nejen pláže, ale také místa pro sportovní využití.

Největší místní atrakcí je golfový resort s více jak čtyřiceti pětihvězdičkovými hotely. Cílem města je stát se golfovým centrem Turecka a mít nejlepší pláže v celém Středomoří. Hledáte-li all inclusive dovolenou, Belek je ideální volbou.

Budete si moci užívat malebného pohledu na pohoří Taurus, které se tyčí v pozadí. Vydat se můžete do eukalyptových a borových lesů, jejichž hlavní předností je čerstvý vzduch.

Důvodem, proč lidé jezdí na prázdniny do Beleku, jsou i písčité pláže, jež jsou lemovány průzračně čistým mořem. Turecká destinace je oblíbená mezi místními i evropskými rodinami, které se sem rády vrací.

Většina místních pláží získala modrou vlajku, která svědčí o kvalitě a čistotě. Jedná se například o pláže: Ileribasi II, III & IV a Iskele I, III, IV & V. Na plážích je k dispozici špičkové vybavení. Turisté mají možnost vyzkoušet i vodní sporty, jako je surfing, windsurfing, šnorchlování či vodní lyžování. Na plážích nechybí sprchy, umývárny, ani toalety.

Během pobytu v tureckém letovisku si uvědomíte, že Belek je centrem sportu. Nachází se zde sportovní centrum, dvacet jedna fotbalových arén, bowlingové dráhy a dokonce i pět golfových hřišť.

Nemusíte celých sedm dní ležet na pláži pod paprsky slunce, k vidění je v této oblasti mnohem více. Vydejte se na výlet k vodopádu Kursunlu, který za návštěvu rozhodně stojí. Lidé toužící po dobrodružství by si měli udělat výlet do Národního parku Köprülü.

Noční život se zde točí kolem kabaretní show a kolem další večerní zábavy. Místní kuchyně nabízí jídlo na vysoké úrovni, ale pokud vám chuť tureckých jídel nezalíbí, pak vám nebrání nic v tom dát si mezinárodní kuchyni.

Last minute zájezdy do Turecka

Turecko dovolená

Mapa

 

www.tureckozajezdy.cz

Spravuje mzstudio.cz | Zásady ochrany osobních údajů